Plugins - WPS Hide Login - Stable (latest release) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: You want to find out how to simplify ecommerce with WordPress, try
hr: Želite saznati kako pojednostaviti e-trgovinu s WordPressom, pokušajte

en: WPS Hide Login : Please note that the comment_registration option “Users must be registered and logged in to comment” is activated on your site, the connection link will not be hidden on the comments block.
hr: WPS Hide Login : Imajte na umu da je na vašoj web stranici aktivirana comment_registration opcija "Korisnici moraju biti registrirani i prijavljeni za komentiranje", veza za povezivanje neće biti skrivena u bloku komentara.

en: WPS Hide Login : Please note, if you check the comment_registration option "Users must be registered and logged in to comment", the login link will not be hidden on the comment block.
hr: WPS Hide Login : Imajte na umu da ako označite comment_registration opciju "Korisnici moraju biti registrirani i prijavljeni za komentiranje", poveznica za prijavu neće biti skrivena u bloku komentara.

en: Redirect URL when someone tries to access the wp-login.php page and the wp-admin directory while not logged in.
hr: Preusmjerite URL kada netko pokuša pristupiti stranici wp-login.php i direktoriju wp-admin dok nije prijavljen.

en: Protect your website by changing the login URL and preventing access to the wp-login.php page and the wp-admin directory to non-connected people.
hr: Zaštitite svoju web stranicu promjenom URL-a za prijavu i sprječavanjem pristupa stranici wp-login.php i direktoriju wp-admin osobama koje nisu povezane.

en: and
hr: i

en: the plugin
hr: dodatak

en: Discover our other plugins:
hr: Otkrijte naše ostale dodatke:

en: WordPress specialized hosting
hr: WordPress specijalizirani hosting

en: Redirection url
hr: URL za preusmjeravanje

en: Redirection url default
hr: Zadana postavka URL-a za preusmjeravanje

en: This has been disabled
hr: Ovo je onemogućeno

note: Description of the plugin
en: Protect your website by changing the login URL and preventing access to wp-login.php page and wp-admin directory while not logged-in
hr: Zaštitite svoju web stranicu promjenom URL-a za prijavu i sprječavanjem pristupa stranici wp-login.php i direktoriju wp-admin osobama koje nisu povezane.

en: This feature is not enabled.
hr: Ova značajka nije omogućena.

en: Settings
hr: Postavke

en: Your login page is now here: <strong><a href="%1$s">%2$s</a></strong>. Bookmark this page!
hr: Vaša stranica za prijavu sada je ovdje: <strong><a href="%1$s">%2$s</a></strong>. Označite ovu stranicu!

en: To set a networkwide default, go to <a href="%s">Network Settings</a>.
hr: Da biste postavili zadanu postavku na razini cijele mreže, idite na <a href="%s">Mrežne postavke</a>.

en: Login url
hr: URL za prijavu

en: Networkwide default
hr: Zadana postavka na razini cijele mreže

en: Need help? Try the <a href="%1$s" target="_blank">support forum</a>. This plugin is kindly brought to you by <a href="%2$s" target="_blank">WPServeur</a>
hr: Trebate pomoć? Isprobajte <a href="%1$s" target="_blank">forum za podršku</a>. Ovaj dodatak vam ljubazno donosi <a href="%2$s" target="_blank">WPServeur</a>

en: This option allows you to set a networkwide default, which can be overridden by individual sites. Simply go to to the site’s permalink settings to change the url.
hr: Ova vam mogućnost omogućuje postavljanje zadanih postavki na razini cijele mreže, koju pojedinačna web-mjesta mogu nadjačati. Jednostavno idite na postavke trajne veze web stranice da biste promijenili url.

en: WPS Hide Login could not be activated because you already have Rename wp-login.php active. Please uninstall rename wp-login.php to use WPS Hide Login
hr: WPS Hide Login nije moguće aktivirati jer već imate aktivno preimenovani wp-login.php. Molimo deinstalirajte preimenovani wp-login.php kako biste koristili WPS Hide Login

en: Please upgrade to the latest version of WordPress to activate
hr: Nadogradite na najnoviju verziju WordPressa da biste aktivirali
